Infolinia 587704303 Last Minute Zakynthos
Dzień wylotu  Wybór lotniska Alerty cenowe

 

Największe obniżki cen na najbliższe 14 dni. Prawdziwe last minute.

Brak ofert

Wszystkie oferty last minute zostały wyprzedane.

Sprawdź oferty na inny dzień lub przejrzyj oferty na Wakacje.pl

Zakynthos

Jest to idylliczna wyspa, której magia na zawsze zapadnie Państwu w pamięci. Wyspa ze szmaragdowymi plażami, górskimi szczytami, lasami sosnowymi, pięknymi kwiatami, czarującymi jaskiniami oraz tradycyjną architekturą, malowniczymi małymi uliczkami i gościnnymi mieszkańcami.

Zakynthos należy do archipelagu wysp jońskich położonych na zachodzie Grecji. Wenecjanie nazywali wyspę."Fior di Levante" czyli "kwiatem wschodu" lub "Iliessa" czyli "pełna drzew".

Tysiące ludzi rok rocznie wybiera tę wyspę na miejsce swojego wakacyjnego wypoczynku. Jeśli zdecydujecie się Państwo odwiedzić Zakynthos, zapewne oczaruje Was słynna zatoka Laganas, najdłuższa i najbardziej piaszczysta plaża Morza Śródziemnego. Plażę tę wybrały dla siebie również żółwie morskie, które co roku składają tu jaja.

To urocze miejsce z niepowtarzalną scenerią w połączeniu ze zmysłową atmosferą i bezgraniczną gościnnością mieszkańców zapewne na długo zapadnie w Państwa pamięci. Zakynthos, wyspa pełna wyzwań, miłych niespodzianek, naturalnego piękna to idealne miejsce na spędzenie wakacji!

Alerty cenowe Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o największych przecenach. Zapisz się już dziś na alert Last-Minute.pl

Dodaj e-mail

Last-Minute.pl to unikalny serwis zbierający prawdziwe oferty last minute
na najbliższe 14 dni z największych lotnisk w Polsce.

Platforma pozwala łatwo i szybko dokonać zakupu oraz sprawdzić opinie
o każdej ofercie.

Znajdziesz nas na Google+
Copyright © 1999-2019 Wakacje.pl S.A. Opublikowane na stronach Last-Minute.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.