Infolinia 587704303 Last Minute Tajlandia
Dzień wylotu  Wybór lotniska Alerty cenowe

 

Największe obniżki cen na najbliższe 14 dni. Prawdziwe last minute.

Brak ofert

Wszystkie oferty last minute zostały wyprzedane.

Sprawdź oferty na inny dzień lub przejrzyj oferty na Wakacje.pl

Tajlandia

Królestwo Tajlandii położone jest w południowo-wschodniej Azji. Ten niezwykle malowniczy kraj oblewają wody Zatoki Syjamskiej, Morza Południowochińskiego i Morza Andamańskiego. Powierzchnia Tajlandii wynosi 514 tysięcy km 2 i dzieli się na 72 prowincje. Stolicą kraju jest Bangkok, w którym mieszka prawie 5,6 miliona mieszkańców, co stanowi 10% całej ludności Tajlandii (59,7 mln).
Prawie 39 % terytorium pokrywają tropikalne lasy - w których można spotkać dziko żyjące słonie, tygrysy, leopardy i nosorożce. Wspaniałe, długie i piaszczyste plaże, rajskie wysepki koralowe od lat przyciągają spragnionych wypoczynku Europejczyków.
Warto także zobaczyć wspaniałe zabytki kultury tajskiej: królewskie pałace i buddyjskie świątynie, które świadczą o świetności historii Tajów oraz niezwykle barwny "pływający targ" w Bangkoku.

Alerty cenowe Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o największych przecenach. Zapisz się już dziś na alert Last-Minute.pl

Dodaj e-mail

Last-Minute.pl to unikalny serwis zbierający prawdziwe oferty last minute
na najbliższe 14 dni z największych lotnisk w Polsce.

Platforma pozwala łatwo i szybko dokonać zakupu oraz sprawdzić opinie
o każdej ofercie.

Znajdziesz nas na Google+
Copyright © 1999-2017 Wakacje.pl S.A. Opublikowane na stronach Last-Minute.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.