Infolinia 587704303 Last Minute Portugalia
Dzień wylotu  Wybór lotniska Alerty cenowe

 

Największe obniżki cen na najbliższe 14 dni. Prawdziwe last minute.

Brak ofert

Wszystkie oferty last minute zostały wyprzedane.

Sprawdź oferty na inny dzień lub przejrzyj oferty na Wakacje.pl

Portugalia

Portugalia to kraj na zachodnim krańcu Europy, na którym dla starożytnych kończyła się Ziemia. To właśnie położenie geograficzne miało bezsporny wpływ na wielkie wyprawy odkrywcze i badawcze, dzięki którym Portugalczycy w okresie swojej ekspansji stworzyli imperium o znaczeniu światowym. Kraj, w którego świadomości, pomnikach historii i dziełach kultury, trwa wciąż pamięć niegdysiejszej potęgi, znaczenia i bogactwa. To wyjątkowo piękna część Europy, bogata zarówno w rzeki, lasy i doliny na północy, jak i urozmaiconą linię brzegową, obejmującą plaże, klify i jaskinie, na południu. Kraj, którego krajobraz ulega diametralnym zmianom na niewielkich odległościach.

Życie toczy się tu wolno, a sami mieszkańcy określają swoją ojczyznę jako ziemię łagodnych obyczajów. Portugalia zaskakuje i jednocześnie zachwyca różnorodnością stylów architektonicznych, z których najbardziej interesujący to manueliński styl narodowy.

Dużym uznaniem wśród turystów cieszą się restauracje usytuowane przy plażach, w Praia da Rocha są to między innymi Dolce Vita - naprzeciwko hotelu Algarve, Tropical oraz Titanic. W miejscowości Alvor do chętnie odwiedzanych i klimatycznych zalicza się restaurację mieszczącą się zaraz przy urokliwym porcie - Fishermen's Rest, a w lokalach w Algavre będziemy mogli zjeść słynne danie z kurczaka przyprawionego na ostro.

Życie nocne na wybrzeżu jest bardzo bogate. Ciekawe dyskoteki, zawsze pełne gości znajdują się np. w Praia da Rocha, warto zajrzeć do dyskoteki On The Rocks oraz Baby-Ion - dobra zabawa gwarantowana!

Kafejki internetowe - znajdziemy je we wszystkich większych miejscowościach. O adres najlepiej spytać rezydentaPoczta - znaczki i kartki pocztowe najlepiej kupować w recepcji hotelu. Każdą przesyłkę wysłaną do Polski należy opatrzyć dopiskiem "Polonia", a przesyłkę lotniczą dodatkowo "Por Aviao". Przesyłka dociera zazwyczaj w przeciągu 3-5 dni od daty wysłania Telefon - aby połączyć się z polskim numerem telefonu, należy wybrać numer kierunkowy kraju 0-048, następnie numer kierunkowy miasta, bez poprzedzającego go zera, i numer rozmówcy Taksówki - w każdym hotelu możemy zamówić taksówkę przez recepcję, kierowcy oczekują 10 % napiwku.

Alerty cenowe Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o największych przecenach. Zapisz się już dziś na alert Last-Minute.pl

Dodaj e-mail

Last-Minute.pl to unikalny serwis zbierający prawdziwe oferty last minute
na najbliższe 14 dni z największych lotnisk w Polsce.

Platforma pozwala łatwo i szybko dokonać zakupu oraz sprawdzić opinie
o każdej ofercie.

Znajdziesz nas na Google+
Copyright © 1999-2019 Wakacje.pl S.A. Opublikowane na stronach Last-Minute.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.