Infolinia 587704303 Last Minute Meksyk
Dzień wylotu  Wybór lotniska Alerty cenowe

 

Największe obniżki cen na najbliższe 14 dni. Prawdziwe last minute.

Brak ofert

Wszystkie oferty last minute zostały wyprzedane.

Sprawdź oferty na inny dzień lub przejrzyj oferty na Wakacje.pl

Meksyk

Meksyk to słoneczny kraj o bogatej tradycji i oryginalnej kulturze. Oblewają go wody Oceanu Spokojnego, Atlantyku i Morza Karaibskiego, dlatego meksykańskie wybrzeże kusi złocistymi plażami i świetnie rozwiniętą, turystyczną infrastrukturą oraz nieprzeciętnymi zabytkami i krajobrazami. Dla nas jest to bardzo atrakcyjny zakątek świata ze względu na wysokie temperatury, egzotyczną roślinność i wiecznie ciepłe wody szmaragdowego oceanu. Nam, mieszkańcom Europy Środkowej, kojarzy się głównie z prastarą i tajemniczą kulturą Majów i Azteków. Starożytni Majowie znali nie tylko tajniki aromaterapii, ale również potrafili dokonywać precyzyjnych pomiarów astronomicznych, budować ogromne piramidy bez użycia metalowych narzędzi oraz stworzyć doskonałe w swojej strukturze miasta - państwa, jak np. Chichen Itza na półwyspie Jukatan. W Meksyku znajdują się najlepiej zachowane na całym kontynencie amerykańskim budowle z epoki wspomnianych Majów i Azteków oraz Zapoteków.

Alerty cenowe Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o największych przecenach. Zapisz się już dziś na alert Last-Minute.pl

Dodaj e-mail

Last-Minute.pl to unikalny serwis zbierający prawdziwe oferty last minute
na najbliższe 14 dni z największych lotnisk w Polsce.

Platforma pozwala łatwo i szybko dokonać zakupu oraz sprawdzić opinie
o każdej ofercie.

Znajdziesz nas na Google+
Copyright © 1999-2018 Wakacje.pl S.A. Opublikowane na stronach Last-Minute.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.