Infolinia 587704303 Last Minute Kenia
Dzień wylotu  Wybór lotniska Alerty cenowe

 

Największe obniżki cen na najbliższe 14 dni. Prawdziwe last minute.

Brak ofert

Wszystkie oferty last minute zostały wyprzedane.

Sprawdź oferty na inny dzień lub przejrzyj oferty na Wakacje.pl

Kenia

Kenia - kraj położony na wschodnim wybrzeżu Afryki nad bezkresnym Oceanem Indyjskim to dla nas europejczyków kraj tajemniczy, niezwykle egzotyczny i niezbadany. Tutejsza ludność ubrana w etniczne stroje, język suahili, dzikie lwy, żyrafy i słonie żyjące wśród rezerwatów przyrody porośniętych egzotyczną roślinnością są tym, co w pierwszym kontakcie zapiera nam dech w piersiach. Na terenie Kenii mieszkają ludzie wszelkich wyznań, dlatego architektura tutejszych miejscowości stanowi swoistą mozaikę - obok muzułmańskich meczetów napotkamy tu katolickie i protestancie kościoły i świątynie buddystów. Taki krajobraz charakterystyczny jest głównie dla większych aglomeracji miejskich, jak Mombasa, czy Nairobi.
Kenia, podobnie jak inne kraje afrykańskie, boryka się biedą i złym stanem gospodarczym kraju, a tutejsza ludność utrzymuje się głównie z rolnictwa i turystyki.
Udając się na przejażdżkę jeepem, będziemy mogli podziwiać niezapomniane widoki plantacje mango, melonów, sady kokosowe i bananowe i równiny porośnięte drzewkami pomarańczowymi. Średnia temperatura nie spada w Kenii poniżej 24 stopni, dlatego kenijskie wybrzeże Oceanu Indyjskiego jest prawdziwym turystycznym rajem dla turystów spragnionych ciepła i słońca.
W Mombasie największym porcie w Kenii nie brakuje luksusowych hoteli i apartamentów, które toną w otoczeniu tropikalnej roślinności ogrodów, którymi możemy dojść na plażę i zanurzyć się w błękitnym, ciepłym oceanie. Co ciekawe w niektórych okresach, woda na wybrzeżu osiąga nawet 30 stopni.

Alerty cenowe Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o największych przecenach. Zapisz się już dziś na alert Last-Minute.pl

Dodaj e-mail

Last-Minute.pl to unikalny serwis zbierający prawdziwe oferty last minute
na najbliższe 14 dni z największych lotnisk w Polsce.

Platforma pozwala łatwo i szybko dokonać zakupu oraz sprawdzić opinie
o każdej ofercie.

Znajdziesz nas na Google+
Copyright © 1999-2019 Wakacje.pl S.A. Opublikowane na stronach Last-Minute.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.