Infolinia 587704303 Last Minute Czarnogóra
Dzień wylotu  Wybór lotniska Alerty cenowe

 

Największe obniżki cen na najbliższe 14 dni. Prawdziwe last minute.

Brak ofert

Wszystkie oferty last minute zostały wyprzedane.

Sprawdź oferty na inny dzień lub przejrzyj oferty na Wakacje.pl

Czarnogóra

Czarnogóra to jedno z najmłodszych i najpiękniejszych państw w Europie. Zajmuje stosunkowo niewielkie terytorium, natomiast to co ma do zaoferowania zachwyci każdego podróżnika.

Czarnogóra to kraj obfitujący w liczne walory turystyczne - piaszczyste plaże, malownicze Góry Dynarskie i podzwrotnikową bujną roślinność (palmy, cyprysy, figowce), zachwycające swą architekturą nadmorskie miasteczka oraz tajemnicze klasztory. Jest to kraj pełen magicznych zakątków, wysp z dzikimi zatoczkami otoczonych błękitnymi wodami Adriatyku oraz licznych tajemniczych miasteczek.

Południe kraju cechuje klimat śródziemnomorski z gorącymi i suchymi latami oraz chłodnymi i deszczowymi zimami. Centralna część kraju znajduje się pod wpływem klimatu umiarkowanego kontynentalnego, który na Nizinie Panońskiej przechodzi w klimat typowo kontynentalny.

Alerty cenowe Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o największych przecenach. Zapisz się już dziś na alert Last-Minute.pl

Dodaj e-mail

Last-Minute.pl to unikalny serwis zbierający prawdziwe oferty last minute
na najbliższe 14 dni z największych lotnisk w Polsce.

Platforma pozwala łatwo i szybko dokonać zakupu oraz sprawdzić opinie
o każdej ofercie.

Znajdziesz nas na Google+
Copyright © 1999-2019 Wakacje.pl S.A. Opublikowane na stronach Last-Minute.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.