Infolinia 587704303 Last Minute Chorwacja
Dzień wylotu  Wybór lotniska Alerty cenowe

 

Największe obniżki cen na najbliższe 14 dni. Prawdziwe last minute.

Brak ofert

Wszystkie oferty last minute zostały wyprzedane.

Sprawdź oferty na inny dzień lub przejrzyj oferty na Wakacje.pl

Chorwacja

Bogactwo zbytków światowej klasy, urocze średniowieczne miasteczka i porty, ciekawe, nadmorskie krajobrazy, słoneczne plaże, wspaniała przyroda, szerokie możliwości całodobowej rozrywki, tawerny z przysmakami śródziemnomorskiej kuchni, pyszne wina, roztańczone dyskoteki i gościnni mieszkańcy - taka właśnie jest Chorwacja.

To kraj zdumiewających krajobrazów - obok słonecznego wybrzeża, błękitu Adriatyku, egzotycznych dalmatyńskich palm współistnieją przepaście wysokich, ośnieżonych szczytów Velebitu i malownicze kaniony Paklenicy. Bogactwo cudów przyrody jest tu imponujące, o czym świadczy fakt, iż duża ilość parków przyrody i innych zabytków została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.

Przykładem są Parki Narodowe Plitvicka Jezera z 16 przepięknymi wodospadami i z kilkudziesięcioma modrymi jeziorkami oraz Narodowy Park Paklenica z malowniczymi przełęczami górskimi, bogatą roślinnością i długimi kanionami, na brzegach których rosną lasy sosnowe i bukowe.

Obok bogactw naturalnych, Chorwacja posiada świetnie rozwiniętą bazę noclegową i gastronomiczną, zarówno w swej kontynentalnej części z dużymi miastami - Zagrzebiem i Varażdinem, jak i w nadadriatyckiej Dalmacji. Tutaj każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, gdyż w Chorwacji pełno jest luksusowych hoteli oferujących swoim gościom wszelkie udogodnienia, przytulnych hotelików, kwater i apartamentów prywatnych oraz campingów.

Alerty cenowe Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o największych przecenach. Zapisz się już dziś na alert Last-Minute.pl

Dodaj e-mail

Last-Minute.pl to unikalny serwis zbierający prawdziwe oferty last minute
na najbliższe 14 dni z największych lotnisk w Polsce.

Platforma pozwala łatwo i szybko dokonać zakupu oraz sprawdzić opinie
o każdej ofercie.

Znajdziesz nas na Google+
Copyright © 1999-2019 Wakacje.pl S.A. Opublikowane na stronach Last-Minute.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.