Infolinia 587704303 Last Minute Atol Ari
Dzień wylotu  Wybór lotniska Alerty cenowe

 

Największe obniżki cen na najbliższe 14 dni. Prawdziwe last minute.

Brak ofert

Wszystkie oferty last minute zostały wyprzedane.

Sprawdź oferty na inny dzień lub przejrzyj oferty na Wakacje.pl

Malediwy

Malediwy to państwo położone w południowej Azji, w północno-zachodniej części Oceanu Indyjskiego, na południowy zachód od Indii i Sri Lanki. W skład Malediwów wchodzi 19 Atoli, składających się z 200 egzotycznych wysp. Jeżeli można sobie wyobrazić raj jako niewielką tropikalną wysepkę, na której palmy kokosowe ocieniają białe plaże, a rafa koralowa otacza turkusową lagunę, Malediwy z pewnością nie zawiodą oczekiwań. Jest to również wymarzone miejsce dla nurków, których przyciągają tu kolorowe rafy koralowe.Malediwy oferują szeroki wybór luksusowych hoteli. Każdy z nich znajduje się na osobnej, niezamieszkałej wysepce, pozwalającej w spokoju cieszyć się komfortem i urokiem życia. Wakacje w takich warunkach to prawdziwy luksus, a atrakcje gwarantowane przez najbardziej elitarne hotele zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.
W ciągu dnia będziemy mieli okazję słodko leniuchować na białym, delikatnym piasku, natomiast wieczorem czas umilą nam wieczory folklorystyczne, imprezy kulturalne organizowane w efektownie wystylizowanych "beach pubach" i barach oraz koncerty karaoke - rozrywka pełna humoru, w przyjacielskiej, lekkiej atmosferze.

Alerty cenowe Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o największych przecenach. Zapisz się już dziś na alert Last-Minute.pl

Dodaj e-mail

Last-Minute.pl to unikalny serwis zbierający prawdziwe oferty last minute
na najbliższe 14 dni z największych lotnisk w Polsce.

Platforma pozwala łatwo i szybko dokonać zakupu oraz sprawdzić opinie
o każdej ofercie.

Znajdziesz nas na Google+
Copyright © 1999-2019 Wakacje.pl S.A. Opublikowane na stronach Last-Minute.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.